• € EURO
  34,9073
  % -0,23
 • AMERIKAN DOLARI
  32,2217
  % 0,18
 • £ POUND
  40,9813
  % 0,10
 • ALTIN (TL/GR)
  2.466,76
  % -1,44
 • ALTIN ($/KG)
  76.226,00
  % -1,58
 • ALTIN (€ EURO/KG)
  82.580,00
  % -1,58
 • BITCOIN/TL
  2235253,282
  % -0,39
 • BIST 100
  10.899,28
  % 0,04

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar Hangileridir?

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar Hangileridir?

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar hiçbir taahhüte bağlı olmadan internet kullanımı yapmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. İnternet kullanımı için uygun tarife arayışında olan pek çok kişi bu tür firmalara yönelmektedir. Günümüzde çoğu firma daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına taahhütsüz olarak internet hizmeti sağlamaktadır.

İnternet servis sağlayıcıları iletişim markaları üzerinden müşterine belirli sözleşmeler imzalatmaktadırlar. Bu sözleşmeler taahhütlü ya da taahhütsüz olabilmektedir. Müşterinin şirkete sorumlu olmadığının bir göstergesi olan taahhütsüz internet sözleşmeleri, müşterilerin herhangi bir süre sınırlamasına tabi olmadan internet kullanabilmesini sağlamaktadır.

Taahhütsüz İnternet Paketi Tercih Edilme Nedenleri

İnternet günlük hayatın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Evden internet kullanımı yapanlar birçok farklı cihaz üzerinden internet bağlantısı yapabilmektedirler. Bağlı oldukları internet aboneliklerini değiştirmek isteyenler için taahhüt şartı olmadan internet veren firmalar önemli bir kurtarıcı görevi görmektedir. Bu sayede aboneler cayma bedeli ödemeye gerek kalmadan firma değişikliği yapabilmektedirler.

Taahhüt Şartı Olmadan İnternet Veren Firmalar Var mı?

Taahhüt Şartı Olmadan İnternet Veren Firmalar tabii ki de vardır. Şimdi sizlere Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar hangi firmalardır detaylı bir şekilde göstereceğiz.

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar Hangileridir
Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar Hangileridir

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar

Taahhütsüz internet veren firmalar müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Bu tür firmalardan internet hizmeti alınması halinde kullanıcılar aboneliklerini diledikleri zaman iptal edebileceklerdir.

 • TurkNet – Özgür İletişim Paketi,
 • NİTRO İNTERNET – FİBER 100,
 • FixNET – 100 MBPS,
 • Millenicom – Taahhütsüz Fiber Kampanyası,
 • TBTNet – Platinium Paket,
 • Netspeed – Fiber Ultrafast 100

Bu hizmeti veren firmalardan bazılarıdır.

TurkNet, taahhüt şartı olmadan internet veren firmalar arasında herkesin en çok bildiği firma olma özelliği taşımaktadır. Taahhüt şartı olmadan en uygun fiyatlı olarak internet hizmeti almak isteyenler Millenicom firmasını tercih edebilirler. Kaliteli bir internet hizmeti sunan firmanın müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

Turknet

Sınırsız iletişim anlayışını taahhütsüz bir şekilde müşterilerine sunan Turknet, en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Taahhütsüz Turknet Özgür İletişim Paketi alan müşteriler diledikleri zaman aboneliklerini iptal edebileceklerdir. Bu iptal işleminde abonelerde herhangi bir cayma bedeli talep edilmemektedir.

Millenicom

Kota aşma endişesi yaşamadan taahhütsüz internetin keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için en iyi alternatiflerden biri Millenicom olmaktadır. Bu internet hizmetinin altyapısında uygun fiyatlı internet paketleri yer almaktadır. Kullanıcılar bu paketler arasından diledikleri paketi tercih edebileceklerdir.

Netspeed

Netspeed Fiber Ultrafast 100 abonelik hizmetinden diğer operatörlerden geçiş yapanlar ve yeni aboneler yararlanabilmektedir. Bu kampanyaya dahil olan aboneler aktivasyon ücreti, modem kiralama ücreti gibi ücretler ödemek durumunda kalmayacaklardır.

NİTRO İNTERNET

Fiber 100 ile NİTRO İNTERNET kampanyasına dahil olmak isteyenler taahhütsüz şekilde telefona gerek kalmadan internet aboneliği alabileceklerdir. Hiçbir kotaya tabii olmadan sınırsız internetle birlikte 100 Mbps’ye kadar yüksek hızda internet kullanımı yapılabilecektir.

Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar Hangileridir
Taahhütsüz İnternet Veren Firmalar

FixNET

FixNET 100 Mbps internet paketi ile aboneler fiber internet teknolojisini telefon hattından bağımsız bir şekilde kullanabileceklerdir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetle birlikte sabit telefon ücreti ödemeden tamamen taahhütsüz internet kullanımı yapılabilecektir.

TBTNet

TBTNet Platinium Paket sabit bir telefona ihtiyaç duymadan ve herhangi bir altyapı hizmetine gerek olmadan internet kullanım imkanı sunacaktır. Faturalarında aylık sürpriz fiyatlarla karşılaşmak istemeyenler TBTNet ile taahhütsüz internetin keyfini doyasıya çıkarabileceklerdir.

Taahhüt şartı olmadan internet kullanımı yapan kişiler istedikleri zaman aboneliklerini iptal ettirebileceklerdir. Abonelik sözleşmesinde internetin kullanımına dair belirli bir süre belirtilmediğinde kullanıcılar bu işlem için herhangi bir cayma bedeli ödemeyeceklerdir.

Taahhüt şartı olmadan internet veren firmalar ile görüşme sağlandığında sözleşme imzalanmadan önce detaylıca okunması gerekmektedir. Bu durum sözleşmeden kaynaklı istenmeyen durumların önüne geçmek adına tedbir niteliğinde olacaktır. Kendilerine ve ihtiyaçlarına en çok hitap eden firmayı bulan kullanıcılar taahhüt şartına bağlı kalmadan internetlerini kullanmaya başlayabileceklerdir.