• € EURO
  35,0206
  % 0,10
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1985
  % 0,13
 • £ POUND
  41,0828
  % 0,35
 • ALTIN (TL/GR)
  2.500,02
  % -0,11
 • ALTIN ($/KG)
  77.280,00
  % -0,21
 • ALTIN (€ EURO/KG)
  83.986,00
  % -0,21
 • BITCOIN/TL
  2247272,232
  % -2,08
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Pubg Mobile Bedava Hesap Alma (Güncel Liste)

Pubg Mobile Bedava Hesap Alma (Güncel Liste)

Pubg Mobile Bedava Hesap Almak isteyen kişiler son zamanlarda internet üzerinden Bedava Pubg Hesabı almak için araştırma yapıyorlar. Bildiğiniz gibi Pubg Mobile oyununda UC isimli para birimi bulunmaktadır ve bu para birimi Dolar üzerinden satılmaktadır. Döviz kuru ise Türkiye’de sürekli olarak yükseldiği için hesaplarınızı artık dizemiyorlar ve internet üzerinden Bedava Pubg Hesapları arıyorlar. Bu makalemizde sizlere Pubg Mobile Bedava Hesap Almak için neler yapılması gerekir detaylı bir şekilde göstereceğiz.

Pubg Mobile Bedava Hesap Almak Mümkün mü?

Pubg Mobile Bedava Hesap Almak tabii ki de mümkündür. İnternet üzerindeki bazı web siteleri pubg mobile ücretsiz hesap dağıttığını iddia ederek kullanıcılarını dolandırmaktadır. Bu web sitelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi taktirde mevcut olan Pubg Mobile hesabınızı o web siteleri çalabilir ve hatta paranızı da çalabilirler. Bu yüzden bu tarz internet sitelerinden uzak durum güvenilir kaynakları tercih ediniz. Sizler için bu yazımıza özel Dolu Pubg Hesaplarını listeleyeceğiz.

Pubg Mobile Bedava Hesap Alma
Pubg Mobile Bedava Hesap Alma

Pubg Mobile Bedava Random Hesaplar

Pubg Mobile Bedava Hesap Almak istiyorsanız tam olarak doğru noktadasınız. Pubg Mobile Bedava Random Hesaplar kısmında sizler için muhteşem eşyalar bulunan hesapları bir araya getirdik ve sizlere vereceğiz. Bu hesapların içerisinde ne olduğu tamamen şansınıza bağlıdır. Yani hesabın 1 tanesinde 100.000 UC bulunabiliyorken bazılarında çok düşük seviyeli eşya da bulunabiliyor.

Buradaki hesaplara giriş yapmadan hesabın içeriğini öğrenmeniz mümkün değildir. Hesabınızın güvenliği için, hesabı alır almaz şifre değiştirme işlemlerini yapın ve hesabınızın güvenliğini sağlayınız.

Pubg Mobile Bedava Firavun Setli Hesaplar

Pubg Mobile Bedava Firavun Setli Hesapları almak istiyorsanız alt kısımda sizler için listelediğimiz pubg hesaplarına göz atabilirsiniz. Bu hesapların tamamında firavun seti mevcuttur ve bu hesaplar sayesinde sizler de firavun setli pubg mobile hesabına sahip olabilirsiniz. Bu hesaplara giriş yaptıktan sonra mutlaka almış olduğunuz hesabın şifresini değiştiriniz.

Eğer Firavun setli hesap yerine içerisinde UC olan veya farklı eşyalar olan Bedava Pubg Hesaplarını istiyorsanız aşağıdaki hesaplara giriş yapınız. İşte Pubg Mobile Bedava Firavun Setli Hesaplar:

Pubg Mobile 660 UC’li Hesaplar

Pubg Mobile 660 UC’li Hesaplar kısmındaki tüm hesapların içerisinde en az 660 UC yüklenmiş ve oynamaya hazır hale getirilmiştir. Yani buradaki hesapların içerisinde şansınıza göre eşya bulunmaktadır. Bazılarında Full seviye M416 Buz diyarı ve Full seviye firavun setleri bulunmaktadır.

Pubg Mobile Bedava Hesap Alma
Pubg Mobile Bedava Hesap Alma

Fakat bunları bulamazsanız üzülmeyin, hiçbir hesap boş olmadığı için en azından 660 UC ve birçok eşyalı bir hesabın sahibi olacaksınız. Ayrıca herhangi bir hesaba giremezseniz diğer Pubg Mobile Bedava Hesapları deneyebilirsiniz. Hesaba giriş yaptıktan sonra tüm güvenlik önlemlerini alıp hesabı kendi üstünüze almayı unutmayınız.

Sizler de vermiş olduğumuz hesapların içerisinden istediğiniz giriş yaparak Pubg Mobile Bedava Hesapları alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bildiğiniz gibi sitemizi her gün binlerce kişi ziyaret etmektedir ve aynı hesabı aynı anda almaya çalışabilirsiniz. Bu yüzden hesaba giriş yapar yapmaz öncelikle şifresini değiştirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise Facebook Bağlantısını, Twitter Bağlantısını ve Telegram Bağlantısını kendi üzerinize alınız. YURO sitesi olarak İyi Oyunlar Dileriz.